KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14122037
nr 1412 2037
Agnes Ahlberg
(1896-1972), Sverige
Oljemålning, Fjällmotiv, Monogramsignerad, -70. Olja på pannå, 75x60, yttermått inklusive ram: 81x66 cm
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 16 augusti 2021
kl 20:40:38
100 kr
150 kr
200 kr
16 aug
Specialauktion Agnes Ahlberg
Läs mer om Specialauktion Agnes Ahlberg
Agnes Ahlberg
Läs mer om Agnes Ahlberg